Biuletyn PW / Modernizacja Uczelni / Druga edycja Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej

Druga edycja Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej

Cała społeczność PW - studenci, doktoranci i pracownicy - po raz drugi może zgłaszać propozycje projektów w ramach Budżetu Partycypacyjnego. W tym roku na realizację zwycięskich pomysłów przeznaczono 100 tys. zł.

Pomysły na wprowadzenie zmian związanych z uczelnianą infrastrukturą, organizację wydarzenia skierowanego do społeczności PW lub inne propozycje zgłosić można na stronie www.pw.edu.pl/budzetpartycypacyjny za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Przed jego wypełnieniem należy przeczytać regulamin Budżetu Partycypacyjnego. Przygotowana została także lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z BP PW. Dodatkowo na stronie zamieszczone zostały inne materiały, takie jak np. wskazówki dotyczące prawidłowego uzupełnienia zgłoszenia.

Na dokumenty zgłoszeniowe (formularz oraz lista osób popierających projekt) organizatorzy czekają do 14 lutego 2020 r. Należy je przesłać drogą elektroniczną na adres budzet.partycypacyjny@pw.edu.pl. Szczegóły dotyczące wszystkich etapów BP PW są zawarte w harmonogramie.

Dlaczego warto przedstawić swój pomysł? Poznając plany, które zgłaszają nasi studenci, doktoranci i pracownicy, dowiadujemy się coraz więcej o potrzebach naszej społeczności. Z drugiej strony satysfakcja autorów zwycięskich projektów jest bezcenna - w końcu dodają oni do wielkiej politechnicznej układanki swój własny element. Tak jak Piotr i Kacper, którym zawdzięczamy nowe defibrylatory i nowe oblicze klubu studenckiego Amplitron.

Źródło: BPiI

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym,
co pozwala Ci wytrwać

Jim Ryun