Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / XII Ogólnopolskie Sympozjum - Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów

XII Ogólnopolskie Sympozjum - Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów

Polskie osiągnięcia techniczne w przededniu II wojny światowej to temat tegorocznego sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów”, które odbędzie się na Wydziale SiMR PW. 24 maja 2019 r. na sympatyków motoryzacji czekać będą referaty, wystawy oraz pokazy pojazdów.

Ogólnopolskie Sympozjum poświęcone „Historycznemu Rozwojowi Konstrukcji Pojazdów” jest organizowane przez Instytut Pojazdów Politechniki Warszawskiej. Ukazuje ewolucję rozwiązań technicznych w dziedzinie motoryzacji, prezentuje zmiany obserwowane w różnorodnych pojazdach na przestrzeni lat, a także przybliża metody rekonstrukcji pojazdów mających znaczenie historyczne.

Tegoroczne sympozjum składać się będzie z części plenarnej, plakatowo-wystawowej oraz prezentacji pojazdów.

Program ramowy sympozjum:

10:00 - Otwarcie sympozjum

10:20-12:30 - Sesja plenarna

12:30-13:30 - Przerwa na kawę, sesja

13:30-15:30 - Prezentacja pojazdów (na parkingu wydziału SiMR PW)

15:30 - Przewidywane zamknięcie sympozjum

Ogólnopolskie Sympozjum - „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów” od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów, studentów i wykładowców kierunków technicznych oraz sympatyków starej motoryzacji.

Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie hrkp2.simr.pw.edu.pl

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości

Powiązany materiał:
XI Ogólnopolskie Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów”

Źródło: Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW

Mierz siłę na zamiary,