Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Weź udział w IV edycji Nocy Robotów PIAP

Weź udział w IV edycji Nocy Robotów PIAP

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów (PIAP) zachęca do wzięcia udziału w IV edycji Nocy Robotów, która odbędzie się w czerwcu br. Zgłoszenia udziału można nadsyłać do 31 marca 2017 r. Udział w imprezie dla uczelni publicznych jest bezpłatny.

To jedyna w kraju tak duża impreza skierowana do wszystkich pasjonatów robotyki oraz przedstawicieli nauki i biznesu. Celem Nocy Robotów PIAP jest promocja osiągnięć inżynierów i naukowców w dziedzinie robotyki i automatyki. Podczas jednej nocy, w jednym czasie i miejscu będzie można zobaczyć, dotknąć i zrozumieć funkcjonowanie robotów.

Od instytucji niekomercyjnych (uczelni, instytutów, kół studenckich) organizatorzy nie pobierają żadnych opłat, a wstęp jest wolny dla wszystkich gości.

Stoiska będą prezentowane w specjalnych namiotach lub halach na terenie Instytutu PIAP.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy. Przesyłanie deklaracji uczestnictwa: do 31 marca 2017 r.

Szczegóły na stronie internetowej Noc Robotów oraz na Facebooku.

Kiedy i gdzie?

2 czerwca 2017 r.
godz. 16.00-23.00

Instytut PIAP,
al. Jerozolimskie 202, Warszawa

Formularz zgłoszeniowy PIAP

Źródło: PIAP
Zdjęcie: robot KNR/ Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry