Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Warszawski Salon Maturzystów 2016 w Politechnice Warszawskiej

Warszawski Salon Maturzystów 2016 w Politechnice Warszawskiej

W dniach 15-16 września 2016 r. Politechnika Warszawska gościła ponad 50 wystawców, prezentujących ofertę studiów maturzystom, którzy tłumnie przybyli na przygotowane dla nich tematyczne spotkania.

Nasza Uczelnia już po raz jedenasty przywitała uczestników Warszawskiego Salonu Maturzystów. Sukces sprzed dziesięciu lat sprawił, że nie tylko wydarzenie nadal odbywa się w murach Politechniki Warszawskiej, ale także jest organizowane w szesnastu miastach Polski.

Prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich PW otwiera Warszawski Salon Maturzystów 2016/fot. Biuletyn PW

Tegoroczny Warszawski Saloni Maturzystów otworzyli: prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich Politechniki Warszawskiej; prof. Andrzej Mastalerz, Wiceprzewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich; Włodzimierz Paszyński, Wiceprezydent Warszawy oraz Waldemar Siwiński, Prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Patronami honorowymi Salonu byli Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Jarosław Gowin; Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Przewodniczący Konferencji Rektorów: prof. Jan Szmidt (KRASP) i prof. Waldemar Tłokiński (KRZaSP).

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry