Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Smart City Innovation Ecosystems Festival - trwają zapisy

Smart City Innovation Ecosystems Festival - trwają zapisy

Trwają zapisy na hackathon oraz konferencję organizowane w ramach festiwalu „The Smart City Innovation Ecosystems Festival”. Jego celem jest zaprezentowanie obywatelom efektów polityki spójności.

„The Smart City Innovation Ecosystems Festival - promoting a role of Cohesion policy support to the development of innovation ecosystems in the EU” to inicjatywa mająca na celu zaprezentowanie obywatelom efektów polityki spójności w zakresie wspierania rozwoju miejskich ekosystemów innowacji, tworzenia innowacji oraz wspierania procesów cyfryzacji Polski. Organizatorem festiwalu jest Politechnika Warszawska - Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.

W dniach 28-30 maja 2021 r. odbędzie się hackathon skierowany do studentów, doktorantów oraz środowisk startupowych. Minimum 5-osobowe będą pracować nad rozwiązaniami dotyczącymi wyzwań istotnych dla celów polityki spójności, związanymi z obszarami: smart city, cyfryzacja i bionanotechnologie w zastosowaniach medycznych. Wydarzenie ma charakter hybrydowy, można wziąć udział stacjonarnie bądź online. Rejestracja dostępna jest TUTAJ>>

Trwają również zapisy na konferencję, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2021 r. Wydarzenie będzie skoncentrowane na roli miejskich ekosystemów innowacji w kontekście wyzwań przed jakimi stoi Unia Europejska. Konferencja jest otwarta dla wszystkich. Rejestracja dostępna jest TUTAJ>>

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu i program wydarzeń dostępne są na stronie internetowej: https://smartfestival.eu/.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską. Festiwal został objęty patronatem honorowym Politechniki Warszawskiej.

Powiązany materiał:

O efektach polityki spójności, czyli Smart City Innovation Ecosystems Festival

Źródło: Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT PW

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym,
co pozwala Ci wytrwać

Jim Ryun