Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / Polish-Swiss Innovation Day w CZIiTT

Polish-Swiss Innovation Day w CZIiTT

Możliwości i wyzwania cyfrowej transformacji, kształtowanie cyfrowego ekosystemu oraz wpływ przemian technologicznych na metody nauczania - to tematy, które pojawiły się podczas Polish-Swiss Innovation Day 2017, zorganizowanego 23 maja br. w CZIiTT PW.

Wystąpienia wprowadzające wygłosili: Ambasador Szwajcarii w Polsce Andrej Motyl, Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska, Sekretarz Stanu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Aleksander Bobko, Prodziekan ds. Studenckich i Ogólnych Wydziału Zarządzania PW Grzegorz Kunikowski oraz Prezes Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej Marek Szymański.

Ambasador Szwajcarii w Polsce Andrej Motyl/fot. Biuletyn PW

Wystąpienie Minister Cyfryzacji Anny Streżyńskiej/fot. Biuletyn PW

Prodziekan ds. Studenckich i Ogólnych WZ PW Grzegorz Kunikowski/fot. Biuletyn PW

Dr Jovan Kurbalija z Diplo Foundation, szef Geneva Internet Platform przybliżył zebranym Możliwości i wyzwania cyfrowej transformacji. Następnie prelegenci zmierzyli się z następującymi problemami: jak stać się jedną z cyfrowych gospodarek oraz strategie kształtowania cyfrowego ekosystemu.

Goście poznali też różne inspiracje ze środowiska biznesowego. Moderatorem dyskusji był dziennikarz Roman Młodkowski.

Zdjęcie w zajawce: Dr Jovan Kurbalija z Diplo Foundation, szef Geneva Internet Platform

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry