Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / IV edycja Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej

IV edycja Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej

16 lutego 2018 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW odbyła się uroczysta inauguracja IV edycji Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej. Politechnika Warszawska jest patronem wydarzenia.

Spotkanie poprowadził Arkadiusz Lefanowicz, Dyrektor Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej, Przewodniczący Rady Fundacji IT Leader Club Polska. Władze Politechniki Warszawskiej reprezentowali prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju PW oraz prof. Katarzyna Rostek, Prodziekan Wydziału Zarządzania PW.

Uroczyste przemówienie wygłosił Minister Marek Zagórski z Ministerstwa Cyfryzacji. Oficjalnego otwarcia Akademii dokonał Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny DELL EMC w Polsce.

Ministrer Marek Zagórski z Ministerstwa Cyfryzacji/fot. Biuletyn PW

W drugiej części spotkania goście wysłuchali dwóch wygładów inauguracyjnych. Andrzej Szymczak z Vmware w Polsce przybliżył słuchaczom aktualne etchnologie i wdrożenia IT w administracji, a Klaudia Pingot, autorka książek, trenerka i mówczyni motywacyjna, nakreśliła zebranym predyspozycje interpersonalne niezbędne w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

- Chcemy, aby Akademia była miejscem kreatywnego myślenia, gdzie spotykają się ludzie twórczy i ciekawi wiedzy, gotowi rozwijać swoje umiejętności w obszarze nowych technologii. Stąd celem Akademii jest doskonalenie i kształtowanie nowej jakości Liderów IT w sektorze publicznym poprzez podnoszenie ich kompetencji zawodowych - mówił Arkadiusz Lefanowicz, Dyrektor Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej.

Dyrektor Generalny DELL EMC w Polsce Dariusz Piotrowski/fot. Biuletyn PW

I zjazd słuchaczy IV Akademii Zarządzania IT odbędzie się 16 marca 2018 roku w CZIiTT, w godzinach 9-16.

Partnerami wydarzenia są: DELL AMC i Vmware, a patronami: Ministerstwo Cyfryzacji, Politechnika Warszawska, PMI Poland Chapter oraz Kancelaria Prawna Pałucki Trusiński.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry