Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / DemoDay Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

DemoDay Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

Technologiczne start-upy oraz pomysły biznesowe wspierane w ramach preinkubacyjnego programu skierowanego do studentów Politechniki Warszawskiej „Od pomysłu do projektu biznesowego” czekają na odwiedzających DemoDay Inkubatora Innowacyjności PW.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Działanie Inkubatora skierowane jest na wzmacnianie społeczności akademickiej i młodych przedsiębiorców w Warszawie, poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty usług pozwalających na weryfikację oraz rozwój i skalowanie pomysłów biznesowych. Organizatorzy zapraszają osoby, które mają pomysł na biznes, a także inwestorów poszukujących nieszablonowych projektów biznesowych.

Wymagana jest rejestracja. Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku.