Biuletyn PW / Konferencje i sympozja / B-Droid na targach Hannover Messe

B-Droid na targach Hannover Messe

Mechaniczna pszczoła zespołu dr. inż. Rafała Dalewskiego z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej będzie reprezentować polskie R&D w pawilonie na targach w Hanowerze.

Innowacyjny projekt robota do zapylania roślin będzie demonstrował swoje możliwości na żywych kwiatach w trakcie największych na świecie targów robotyki, automatyzacji i innowacji Hannover Messe w dniach 24-28 kwietnia br. Sztuczną pszczołę znajdziemy w hali nr 2, na stanowisku C 59.

Liczymy na udaną prezentację!

Jednocześnie informujemy, że w środę 22 marca 2017 r. o godz. 21.00 na antenie Canal+ Discovery w ramach programu „Wynalazcy przyszłości” zostanie wyemitowany materiał dotyczący B-Droid’a - autonomicznego systemu do mechanicznego zapylania roślin.

Powiązany materiał:
Już jest pierwsza latająca sztuczna pszczoła z PW

Na zdjęciu: sztuczna pszczoła z Politechniki Warszawskiej/fot. MEiL PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry